Atsiliepimai

Rašyti nuomonę
Pranešti naujieną

-------------------------------------------------------------------2015-2016-----------------------------------------


Kas rase straipsni?

Tai Jus esate Aurelija Tulabiene, ar Aurelijus Tulabas?

2016-07-08


Aurelija Tulabienė

Laba diena,
Šiomis dienomis vis kraupstu nuo naujienų mūsų portaluose, štai praeitą savaitę skaičiau straipsnį apie tai, kad privalomasis automobilių draudimas jau rudeniop planuoja brangti. Net pasišiaušė oda. Kiek dar gali viskas brangti Lietuvoje? Važiuojame apsipirkti į Lenkiją, nes čia jau ir taip prekybos centrai mums „mauna kelnes“, ką čia „mauna“, jos pačios smunka nuo tuštėjančių pilvų, tai gal ir drausti automobilius ten važiuosime? Nes matote draudimo kompanijos surinko vos keliais milijonais mažiau pelno nei pernai...
Taip stipriai į tai sureagavau, nes kaip tik šiemet pakliuvau į auto įvykį, kuriame buvau nukentėjęs. Draudimas už patirtą žalą pasiūlė man minimalią išmoką arba taisyti automobilį jų rekomenduojame auto servise. Kadangi išmoka buvo juokinga, tai nusprendžiau pasinaudoti jų „gerumu“ ir bent jau susitvarkyti automobilį. Štai tada ir prasidėjo mano „linksma“ istorija. Jūs tik įsivaizduokite – mano automobilį tvarkė beveik mėnesį. Niekam net nebuvo aktualu, kad man reikia automobilio kiekvieną dieną, nes šiuo metu esu pardavimų vadovas, tad beveik kiekvieną dieną vykstu į susitikimus, susirinkimus, po darbo pasiimu vaikus iš mokyklos, bei lankau sporto klubą ir gyvenu užmiestyje. Aš be automobilio kaip be rankų. Neliko nieko kito kaip tik nuomotis pakaitinę transporto priemonę.
Bet apie viską nuo pradžių, atvykus į draudimo bendrovės rekomenduojamą auto servisą, darbuotojai apžiūrėję automobilį mane informavo, kad automobilio taisymas truks beveik savaitę. Ilgai nedvejojęs ir pasidomėjęs, kad vis dėl to turiu galimybę išsinuomoti kitą automobilį taip ir padariau, tačiau savaitė truko beveik mėnesį. Į autoservisą skambindavau beveik kas keletą dienų, iš pradžių jie teisinosi, kad ieško detalių, po to, kad detalės dar tik atkeliauja, o galop kai beveik viskas buvo sutvarkyta dažytojas išėjo atostogų. Štai kodėl mano automobilis buvo taisomas taip ilgai.
Kuomet pagaliau atgavau savo sutvarkytą automobilį ir pateikiau draudimo bendrovei pakaitinio automobilio sąskaitą, jie atsisakė mokėti, neva mano automobilis negalėjo būti taip ilgai taisomas, todėl draudimo kompanija sutinka padengti tik už 7 kalendorines dienas (nors faktiškai remontas truko 28 d.), teisindamiesi, kad jų programa rodo, jog remontas negalėjo trukti ilgiau kaip 5 darbo dienas. Štai tuomet ir trūko mano kantrybė. Ilgai naršęs internete radau kompaniją, kuri apgailestavo, kad nesikreipiau į juos anksčiau. Tačiau patarė man ką ir kaip turiu daryti, kad atgaučiau visą man priklausančią sumą, kurią jau išleidau, kaip nukentėjęs auto įvykio metu asmuo. Kaip džiugu, kad Lietuvoje yra ir gerų žmonių, kurie dirba tam, kad ištikrųjų pagelbėtų žmonėms, kurie yra nukentėję draudimo kompanijų. Žinoma jų paslaugos kainuoja, tačiau iš klientų jie neprašo nė cento. Ir uždirba tik tuo atveju jei draudimo kompanija akivaizdžiai bando arba apgauna žmogų.
Pabaigai noriu padėkoti savo žmonai, kuri mane visuomet palaikė, ir be abejo 4help.lt komandai, be kurios taip niekada ir nebūčiau atgavęs visos sumos, kurią išleidau, tik todėl, kad buvau nukentėjęs. Džiugu, kad ši istorija baigėsi laimingai, tačiau ją prisiminęs ir dabar dar jaučiu nuoskaudą.


2016-07-08


99gg

Ar tikrai gyvenant daugiabutyje negalima daryti net kosmetinio remonto be kaimynų ar namo pirmininkės sutikimo?

2016-06-17


al

DEL KO UKMERGEI NEGALI PASTATIT NAKTINE LIGONINE DANTU KAM TU MAXSIMU REIKE

2016-06-12


saule zuliene

Sveiki.norejau pasiteirauti.kodel cia taip yra prie devetu prekiu parduotuves Humana yra zenklai kad stoveti draudziama.vienus policininkai baudzia o kitus ne.tai jei baudzia tegul visus baudzia o ne tik tada kai jie uzmano.kokia cia policija tada cia apsurdas vieni kencia nuo ju o kiti stato ir laimingai vaziuoja toliau.aciu

2016-06-08


simas

Girdėjau, kad Lietuvos vyrams, priverstinai tarnavusiems sovietų kariuomenėj, kaip šauktiniams, ketinama išmokėt pinigines kompensacijas už tai. Dveji-treji metai "tarnybos" kur prie baltųjų lokių ledynuos, be atostogų, be normalaus maisto, rūbų nepraėjo šiaip sau be pasekmių tiems individams. Todėl valstybė , taip besirūpindama savo piliečiais, bet nepajėgdama išsireikalauti kompensacijų tokiem nukentėjėliams iš dabartinės Ru, ketina pati pasirūpint jųjų gerove. Neaišku, ar tai tik gandas toks, ar tikrovė? Gal kas žinot tiksliau apie tai?

2016-05-17


gerbėja

Įdomu, kada šiemet vyks ,,Žydinčios vyšnios šakelės'' šventė? Niekur nerandu informacijos. Ar ji tik laureatams ir nominantams?2016-05-11


liepa

esu sodininke nuo 1972 metu,bet niekada negirdejau ,kad sodininkai buvo aprupinami plevele sodinukais braskiu gaigais,kaip straipsnyje giresi buves sodu susivienijimo pirmininkasd Perednis.Matyt buvo skirstoma elitui ir saviems draugaMS


2016-05-10


Danutė

Per šį pusmetį turėjau teko kelis kartus pabendrauti su Ukmergės PK darbuotojais. Noriu pasidžiaugti ir padėkoti.
Noriu padėkoti komisariato darbuotojui patruliui ( deja pavardės nebeprisimenu) , kuris ne darbo metu padėjo sutvarkyti auto įvykio dokumentus. Pagalba buvo labai reikalinga, nes vianas iš įvykio dalyvių buvo Latvijos pilietis.
Taip pat labai noriu padėkoti Migracijos tarnybos darbuotojoms, kurios padėjo sutvarkyti dokumentus garbaus amžiaus moteriškei. Maloniai ir kantriai, o svarbiausiai profesonliai, pakonsultavo, surašė ir aptarnavo.


2016-05-05


ukmergiškė

Riboženkliai gali ir palaukti, svarbiau pernešti nereikalingą, neveikiantį kioską ir skelbimų murinę sieną prie atnaujinto kraštotyros muziejaus,išasfaltuoti gatves, kiemus.

2016-04-24


vilija

Del puses namo draudimo,tai tikra tiesa.Mes taip pat turime dali namo, tik isigije apdraudeme lietuvos draudime ,keleta metu draudeme ,o kai eilini karta nuejome pratesti draudimo ,matyt papuoleme pas sazininga darbuotoja,kuri paaiskino ,kad nutikus kokiai nelaimei ,mes ismoku negausim ,kadangi kaimynai savo dalies nera apdraude ,tai va,pasirodo ,jaigu butu kas nors nutike ,tai mums niekas nieko ir nekompensuotu .

2016-03-29


Ukmerg

Labai keistos pertvarkos savivaldybėje. Paskelbtas labai keistos pareigybės konkursas "informatikas ir viešų ryšių specialistas". Paskaičius keistos mintys kyla. Jei moka dirbti Word, jau informatikas. Juk yra "Kultūros ir viešųjų ryšių skyrius". Dabar savivaldybę atstovaus "informatikė"? Jei trūksta informatikų, tai šitaip kompensuojama ir tada paaiškėja, kad informatikas nemoka dirbti Googlu. Siūlau į tą "informacinių technologijų skyrių" sukelti dar ir valytojas juk jos valo "viešas vietas". Galima pagalvoti, kad visi savivaldybės informatikai tokio lygio. Kažkas ten negerai kažkam.

2016-03-15to Priemimo skyrius

Visais klausimais dėl medicinos paslaugų patarčiau kreiptis į "Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba" pamatysit rezultatą ir jau jie atliks patikrinimą tai jau nebus atsirašinėjimas.

2016-03-14to rasa

Ukmergėje be pažįstamų niekur neįlysi, o ir su pažįstamais jau sunku. nes visose gerose vietose visi laikosi isikabine kaip tik gali. o ir blogose jau rasti neimanoma, nes kur Ukmergeje nueisi, tai visi net blogu laikosi isikabine. taigi belieka tik emigruoti uzsienin, i kita miesta arba kaip sakei vogti... nes kitaip sakes. o per darbo birza ieskoti beviltiska. geriau paciai skelbimus laikrasciuose ir internete sekti. greiciau bus.

2016-02-26


Rasa as

Sveiki,sako darbo pilna tik norek dirbt,kiek visur ejau rasiau pildziau cv niekas net nepaskambina,niekur neomanoma gauti darbo! Darbo birzoj eina daug skelbimu kur skambini sako mes jau radom darbuotoja arba jau nebereikia o vis deda ir deda skelbimus.Arba birzoj isduoda rekomendacija nueini pas darbdavi o jis net nepaklausia taves ar nori dirbt iskart duok lapa pasiraso kad atrinktas kitas kandidatas bet eina ir eina skelbimai.Visas galimybes turiu dirbti turiu teises,masina o svarbiausiai nora dirbt. Tai is ko pragyvent is kur gaut pinigu?? Eit vogt? Kiekviena men pyldau cv visose gamybos imonese,nei kart nepaskambino.

2016-02-25


liepa

labai gerai butu,jei dviraciu taka baigtu nutiesti iki dukstynos kapiniu

2016-02-06


sssw

tikra tiesa, geriau sventosios paupi tvarkytu... butu didesne nauda, ir dviraciu takus sujungtu.... o tas parkas... ka as dabar is kito miesto galo vaziuosiu kad po parka pavaikscioti? tuo tarpu paupiu pavazineti visa smagu butu. o tam mikrorajone tai tik pensininkai belike.

2016-02-03


liepa

kas naudosis siuo parku.ligoniai net po operaciju laikomi 5-7 dienas.bus girtuokliu'narkomanu susiburimo vieta.mikrorajonas ''pasenes ,mamyciu su mazais vaikais nelike.Tai tik pinigu plovimas

2016-02-01


ruta

kiek galima kisti pinigu i buvusi karini miesteli.ciut ne kiekvieni metai tai daroma.jau buvo ekonomine zona,poilsio zona ,bet matome tik apzelusi varlyna

2016-01-31Rūta Sriiogienė, VŠĮ Ukmergės ligoninės pavaduotoja gydymui

Norėčiau atsiliepti į pacientės išreikštą nepasitenkinimą.
VŠĮ Ukmergės ligoninės priėmimo skyrius teikia būtinąją pagalbą visiems Lietuvos gyventojams ir konsultacijas rajono gyventojams,prisirašiusiems prie pirminių Ukmergės rajono centrų. Jei pacientas yra prisirašęs prie kito rajono gydymo įstaigos, už jį ligoninė negauna apmokėjimo nei iš ligonių kasų, nei iš gydymo įstaigos. Kadangi pacientės dukra prirašyta ne prie mūsų rajono gydymo įstaigų, norint gauti nemokamą paslaugą ji turėtų kreiptis į to rajono, kuriame prisisirašiusi jos dukra, ligoninės priėmimo skyrių. Kitu atveju rekomenduočiau prisisirašyti prie mūsų rajono įstaigų, norint ateityje išvengti nesusipratimų.

2016-01-27Priėmimo skyrius

Ne kartą, dėl 10m.dukters negalavimų, teko kreiptis į Ukmergės priėmimo skyrių. Ir kiekvieną kartą, ten dirbančių specialistų darbas mane gąsdina. Nesulaukiu pagalbos, kol nesumoku.Prieš daugiau nei pusmetį, kadangi susimokėjau, tai apžiūrėjo dukrą ir pamatavo temperatūrą (sumokėjau apie 12 Eur). Esu dirbanti, bet dar turiu už viską mokėti.
2016-01-25 pasiėmiau dukrą iš mokyklos su skaudančiu šonu. Priėmimo skyriuje dukters net neapžiūrėjo, tiek gydytojas, tiek slaugės domėjosi tik apmokėjimu. Pinigų tą dieną neturėjau. Paprašiau, kad bent kraujo tyrimą atliktų, tada man būtų aišku ar gresia apendicitas (vežčiau skubiai į Vilnių), tačiau buvau įspėta, kad turiu susimokėti. Išvykau.
Tačiau, kai kartą teko dėl savęs kreiptis (dirbo tas pats gydytojas) tai į kabinetą greit pasikvietė, apžiūrėjo, net mokėti nereikėjo.
Manau Ukmergės priėmimo skyriuje turėtų dirbti tik specialistai, jų ne vienas Ukmergėje.

2016-01-26Jolanta Pupelienė

Laba diena,
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojui odontologui Lukui Poškevičiui ir jo padėjėjai Marytei Kamarauskienei už nepriekaištingai ir maloniai atliktą darbą. Gera, kai pirminės sveikatos priežiūros centre susiduri su iš pašaukimo dirbančiais gydytojais ir aptarnaujančiu personalu.
Pacientė

2016-01-12


Raimondas

Labas,ar yra tiesos,kad tarnavusiems siaures laivyne 3-4 metus bus mokama pensija?Arba aplamai kas nors naujo,o gal?kompensacijos?Butu malonu apei informacija.Dekui.

2016-01-03


vika

Sveikinu visus ukmergiečius su Naujaisiais Metais. Geros sveikatos

2015-12-31


to_pirma_vidurine

Gerasis žmogau, dėkoju Tau, kad išsaugojai minty jausmą apie Ukmergės futbolo meistrus.
O dar pamenu Macijauską, Ryyymą ( iš Baldininko). Tai buvo futbolas tuomet, O varžybos Ukmergės stadijone, kur susirinkdavo pusė miesto vyrų ir dar pusė tiek moteriškių, vaikų. Tas tikras futbolas buvo žmonėms, o dabartinis-pinigams.
Grįš tikras futbolas Lietuvon, reikia tikėt.

2015-12-08


Saule krikstaponyte

graziai rasot,dave man kompensacija 3 eurus,net juokas neima,tai kas gali eiti tos kompensacijos,daugiau pildymo popieriu tik.

2015-11-20


Alfa

Lapkričio 1d. lankėme artimųjų kapus.Nei vienose kapinėse nematėme to ką išvydome naujose Dukstynos kapinėse. Vairuotojai pėsčiųjų takais, iki kapo važinėjo automobiliais(tai vyksta visada, ne tik per šventės).Kapinės visais laikais buvo laikoma amžinojo poilsio vieta. Ką kaltinti žmonių menką mentalitetą ar valdžią, kuri nesudeda eismą draudžiančių ženklų?

2015-11-02


Juozas

Gal galite kas nors paaiskinti, kam Vilniaus ir Linu gatveje daroma sviesoforu reguliuojama sankryza? Negi jau cia tokia svarbi vieta, kad buvo butina irengti sviesoforus???? Negi be sviesoforo gyventojai nebemoka pereiti gatves? Kazkoks absurdas. O stai kur avarijos vyksta praktiskai kas menesi, tai niekam neidomu!!! Kalbu apie Deltuvos ir Ziedo gatviu sankryza. Siaip tai cia net ne sankryza, o kazkoks bardakas. Nesuprasi, kur baigiasi pati sankryza, o kur ivaziavimas i Bikuvos aikstele. Jokio atskyrimo nera. Stai cia reikejo BUTINAI statyti sviesofora, ar koki zieda daryti, ar dar kaip kitaip rekonstruoti sia avaringa sankryza. O dabar statomi sviesoforai ten, kur aplamai nieko nereikejo daryti ! Tada jau prie IKI parduotuves geriau butu state, vis siokia tokia nauda butu. Jeigu jau taip atvirksciai pas mus viskas daroma, tai dar pastatykite prie Pasiles keleta sviesoforu, vis vien neturite kur pinigu deti, kaip matau....

2015-10-29


skaitytoja

28 d.prie turgaus buvo apdauzyta masina,kaltininkas pabego,praeiviai paskambino 112 ir pranese apie iviki,idomu ar buvo reguota ir ar sulaike neklusnu vairuotoja.

2015-10-29


pašilės gyventojai

mašinų važiavimo trasoje labai efektyvūs aštrūs ilgi dalykėliai

2015-10-28skaitytoja

Sveiki,
Ukmergės miesto centre, sankryžoje virš ERGO būstinės, buvo laikrodis, labai patogioje vietoje. Einant į darbą arba iš darbo visada matydavai laiką. Sakysite yra kitas, Vienuolyno gatvės pradžioje, bet jis ne taip patogioje vietoje. Būtų įdomu sužinoti, ar bus vėl kaip buvęs laikrodis?

2015-10-01


pašilės gyventoja

Laba diena prašome padėkite vaikams atsiimti jau įrengta krepšinio aikštelę Pašilės gatvėje šalia trijų daugiabučių namų, prie 6A namo. Seniunija nesugeba užtverti krepšinio aikštelės, o vaikai negali žaisti, nes mašinos važiuoja per aikštelę. Reikia tik poros mašinų žvyro kad užtvertu kelią per krepšinio aikštelę.O gal paaiškinsite vaikams ką daryti, kad galėtų žaisti jau įrengtoje krepšinio aikštelėje, ačiū.

2015-09-19


Želva - Balninkai

Laba diena, Nesuprantu vieno, kas vyksta kelio atkarpoje Želva- Balninkai? Viena aišku, čia niekas neketina asvaltuoti, bet marmalynė tai kam? Pripylė kažkokio molio, mašinos klimsta, neimanoma važiuoti! Kai buvo šilta, prie upelio, miške, prasilenkus su kita mašina, kyla dulkių debesys, nieko nesimato.
Buvo kelias kaip kelias, kaip dabar važinėti?

2015-09-09


pirma vidurine

Gerbiamieji , lygiai prieš 40 metų , 1975 rugpj 10 , Vilniaus Žalgirio stadione , Ukmergės Vienybė iškovojo Lietuvos futbolo taurę . Finale parodę superinį žaidimą sutriuškino Šiaulių Statybininką rezultatu 3-0. Buvau tada stadione , tos dienos niekada nepamiršiu . Fantastinė buvo komanda :

S. Byčkovas, V. Kukarskis , M. Šila, S. Kasperavičius, V. Daunoravičius, A. Šveikauskas, V. Pavlovas, V. Budanovas , R. Pranculis, Romualdas Daunoravičius, Stasys Grigaitis, R. Žygelis ,L. Čebotariovas


2015-08-11


ukininke2

Taip šešuoliuose tikrai igaliotinis apsimiegojas kai rimtas reikalas jis pro pirstus žiuri bet kai šuo palaidas iškart važiuoja :)

2015-07-04


ukininke

Atejo vasara,ganiavos metas ir prasidejo vagystes is ukininku pievu.Vagims tai rojus,o ukininkai vos spejam gaudyti palaidus gyvulius,dar atsiprasinejame kaimynu uz nutriptus darzus,bet blogiausia ,kad pavogtus akumuliatorius,el.piemens aparatus turim pirkti is naujo.O tai kainuoja nemazus pinigus.Va per kelias naktis Šešuolių miest.gyventojus apsvarino visus is eiles.Nusivilimui ribu nera.Norisi paklausti ka ir kaip tyria policija,nes kaltu neranda,ir niekas neiesko,cia kartojasi kasmet tas pats.Mūsų igaliotinis uolus darbui tik tada kai kazkam nepatinka palaidas šuva ir kazkokia moterle skundziasi is nuobodulio,va tada tai vaziuoja po kelis kartus tikrinti,bet kai vyksta masiškos vagystes tai uolumas pasibaiges buna.Juk tuos akumuliatorius greičiausia parduoda i metalo supirktuves,o ten betvarke,priima be jokio asmens dokumento,kur ziuri mokesciu inspekcija,juk tie visi metalai nesivolioja,o yra tokiu klientu kurie beveik kiekviena diena kazka parduoda,ir paskui girtuokliauja.Sutvarkius betvarke vagysčiu gal sumazetu.Ukininkai gi ne kiauras maisas,kad kas ka nori ateina ir pasiima.

2015-07-02


Amberui

Kodėl reikia ieškoti visoje Lietuvoje, jeigu yra Ukmergėje?

2015-06-28


Amber

O kodėl visi ginat Rinkevičių?Kai reikia už mokėti už Būtų ūkio brangiai atliktus darbus piktinatės.Kitas įdomus dalykas-9 mėnesių išeitinė kompensacija,nežinau,kur Lietuvoje galima surasti tokį dosnų darbdavį,kuris tiek sumokėtų.

2015-06-25

Vairuotojas

Pavasarį tvarkė Veterinarijos gatvę,o ji vėl duobėta pylė asfaltą į balas tai kur ji tau bus neduobėta

2015-06-12


Šiukšlės

Taip su atliekomis tikra painiava, bet su konteineriais ne ką blogiau. Buvo duotas senas (naudotas) nesandarus konteineris, kažkiek pataisiau. Kai buvo suklotos trinkelės kiekvienas lašas matėsi. Kai kreipiausi į Ekonovus pasirodo reikia mokėti 15 Eur už keitimą. Pasirodo tai dabar mano problema, bet plastmasiniai konteineriai neilgalaikiai ir surenkant atliekas darbuotojai su jais taip elgiasi, kad atrodo kaip vienkartiniai konteineriai. Po metų visi mokėsime už pakeitimus ir jie bus teisūs. Tai kaip tokią sutartį pasirašė savivaldybė visai negindama Ukmergiečių?

2015-06-05


Aldona V.

Pasakojimas kaip Ukmergėje norėjau pasitvirtinti asmens dokumento kopijas.
Kai kuriems dokumentams tvarkyti turi būti pateikta asmens dokumentų kopijos. Tokių prisireikė ir mums. Kadangi klientas garbaus amžiaus, tai gavau informaciją, kad dokumentus nemokamai patvirtina seniūnija. Kai nuvykau į seniūniją, seniūnės nėra, bet pasiūlė dokumentus palikti. Taip pat pasiteiravo ar turiu gyvenamosios vietos deklaravimo pažymą. Klausymas - kam įstaigai, kurioje deklaruoji gyvenamąją vietą tokia popierinė pažyma? Įvertinus visas sąnaudas, laiko ir kelionės išlaidas, nusprendžiau dokumentus pasitvirtinti pas notarą. Ukmergėje žinau 3 notarų kontaras ir vidurį savaitės, beveik vidurį darbo dienos ( nuo 15 iki 16 val) darbo vietoje nebuvo nė vienos notarės. Teko registruotis sekančiai dienai.
Patarimas, jei norite susitvarkyti Ukmergėje reikalus ir nėra elektroninės paslaugos, imkite 2 savaites atostogų. Jei kartais susitvarkysite reikalus per vieną, tai per antrą nors pailsėsite.

2015-05-21


Juozas

Jo, su siukslem ne kas. Negana to, kad aplamai veza tik 3 kartus per menesi, tai dar ir tuscius konteinerius tingi pastumti toliau nuo kelio. Zalgirio gatvej vidury vaziuojamosios dalies palieka ir dzin... Versme atsakingiau i tai ziurejo.

2015-05-10Linas

Sveiki,norėtusi sužinoti apie šiukšlių surinkimą UKMERGĖJE Balandžio mėnesį VILNIAUS gatvėje paupy iš nuosavų namų per visą mėnesį nei vieną kartą nesiteikia išvežti šiukšlių ,nors paskambinus į įmonę sakė kad išsiaiškins bet kažkaip tylu jau savaitę ,gal MOKĖTI JAU REIKS UŽ NEATLIKTAS PASLAUGAS !!Galėtų bent jau ant konteirių lipdukus užklijuoti kuriom dienom žada atvažiuot o gal prie naujo mero kitokia tvarka pasidare? NENORIM NEVAŽIUOJAM !!Norėtusi įmonės atsakymo.

2015-05-07


skaitytojas

Niekam cia neidomu kad gyventojai apsipirktu pigiau.Valdzia turi rimtesniu reikalu .

2015-03-03

as

Gal kas nors esat girdeja, ka nors konkreciau, apie nauja prekybos centra, planuojama atidaryti Ukmergeje ,,ALDI,, ar ,,LIDLA,, tiksliai nepasakysiu. Aciu uz info.

2015-03-01


Onija

Arteja rinkimai ir esame kaip lietuvos pilieciai norime balsuoti, taciau Pivonijos sen.Zeimiu k. negavome jokiu balsavimo lapeliu.Kas uz tai atsakingas? Jai mes tu lapeliu negauname,tai kur jie? Gal klastojami balsai?Ir jau nebe pirmi rinkimai kai mes negauname balsavimo lapeliu.

2015-02-25tam to manau

Lopas cia esi tu. Taisykles visiems vienodos. Jei privaloma sustoti, tai ir sustok! Aplamai Vilniuj Zuokas visas tas lenteles jau nueme. Dabar ne tik sustot, bet ir su visais kitais laukti reikia pokol zalia uzsidegs, kad galetum pasukti kairen? Tai gal geriau sustot? Kaip manai? O kas pristabdo, tai tas pats, kas nieko. Gausit bauda, lygiai tokia pacia, kaip butumet pervaziave per raudona sviesoforo signala. Ir nepamirsk, kad kai kas ir videoregistratorius turi. Gali ir toliau nestot, bet kai bauda gausi, kita karta stosi kaip didelis. O su viskuo kitu, ka cia parasei, 100% sutinku su tavim: kalneliai, pestieji, nera kur centre sustot ir tt...

2015-02-15


to manau

nebuk lopas... o tau trukdo kad tik pristabdo, o ne sustoja. kvaila sustoti is tikro, kai matosi viskas.... jus tariamai dziaugiates tais linksmaisiais kalneliais ir visu kitkuo, bet nepagalvojate, kad dabar per tuos kalnelius mes tris kartus daugiau ikvepuojame ismetamuju dumu, taigi ir tie sustojimai prie lenteleiu, dar papildoma doze.... visa ukmerge dabar viena labiausiai uzterstu zonu. o paskui stebisi is kur cia pas mus tiek daug susirgimu rimtu. kiek dar yra lopu kurie taip lopiskai vaziuoja per tuos kalnelius, kad nervas ima vien pervaziavus per miesta. ar tai saugu, kai vaziuoji visas ant nervu? vaziuoji per aplink, vaizuoji ne kauno gatve, o cdeltuvos gatve, kur greiciai jau ne 50, o 60 ir daugiau. persciuju nebepraleidziu tycia galima sakyti, nes kiek galima statyti kliutis tik vairuotojams, pestieji kaip vaiksto uzsimerke toliau taip ir vaiksto. ir kodel visada nukencia kulturingas vairuotojas? jis turi dabar moketi uz daugiau isdeginamo benzo, kvepuojame uzterstu oru, gaistame laika, lauzome masinas, ir viskas is musu kisenes. o tie keliu gaideliai dabar nevazineja, o skraido per tuos kalnelius. maciau savo akim, ne viena karta. gal; geriau skirtu daugiau pinigu policijai, ji veikia dar geriau nei tie kalneliai, uztenka vien ju masina matyti. apsvietima geriau sutvarkytu. kas is tu kalneliu, jei tamsoje, tamsu kaip siknoj. vaziuoji ir meldiesi, grisi laimingai ar ne, ar nukepsi koki traskuti ar ne. nieko nesimato. net prie pereju. bet ne, svarbu kalneliu prisidarem. del centro, tai tikrai nervas ima, kai nera kur masinos pasistatyti. ar negali savivaldyber ar kas pastatyti kokia pozemine ar antzemine aikstele skirta tik tos zonos darbuotojams.? nes dabar centre susistato masinas salia istaigose dirbantys darbuotojai, o klientas atvaziaves neturi kur pasistatyti. todel dazniausiai net nevaziuoji ten. merdi centras, gal ir vaizuotum i parduotuves ten, bet atbaido tas, kad nera kur masinos palikti, ir nekalbu net apie artimas zonas, ir tolimose sunku rasti... padetu lentele ne daugiau 1 val. , gal ne visoje zonoje, bet bent jau dalinai.

2015-02-12


Manau

Turiu viena rimta pasiulyma, manau tai aktualu SEB banko klientams. Prie sio banko pasistatyti automobili praktiskai beveik niekada neimanoma. 4 auto ten stovi pastoviai is salia esanciu UABu. Nezinau kas cia turetu pasistengti del klientu, gal net pats SEB bankas ir pastatyti zenkla, kad sustoti ir stoveti galima tik 1 valanda. Paprasta ir nebeliktu problemos.

2015-02-12Manau

As irgi manau, kad pasikeitus policijos vadovui, jo pavaldiniai visiskai uzmigo. Prie sviesoforo su zalia lentele praktiskai nei vienas nesustoja, o tik pristabdo. Apie posukiu nerodyma jau net kalbos nera, kartais tiesiog nervai vos islaiko paskui toki mulki vaziuojant. Tai ka kalbeti apie kitus pazeidimus, faros, xenon, tiurlingas ir tt

2015-02-12


Vaidas

Tai kad cia visi pritaria, reikia tuos budulius bausti simterriopai, juk policija gali ir TA atimti, bet Ukmergej nei su ziburiu nepamatysi policijos, uz tai ir vazineja visi, kas kaip nori. Baisu ir geda

2015-01-28


Pritariu

Tikrai jau atsibodo tas posukiu nerodymas, kriokiantys kiauri duslintuvai, visi tie ruko zibintai, ar aplamai vazinejimas be jokiu sviesu. Ukmergej , kaip kokiam kaime, geda jau. O ir policija nesuprasi ka veikia. Pamatai tik tada, kai atvaziuoja Vilniskiai, arba reidai vyksta. Ka, negi pinigu jau per daug? Taigi bauskit visus tokius is eiles !!!!

2015-01-28


V. Gaudiešienė

Noriu padėkoti Ukmergės raj.centrinės ligoninės priėmimo ir reanimacijos skyriaus gydytojams ir visam personalui už profesionaliai ir skubiai suteiktą būtinąją medicininę pagalbą. Sausio 2 dienos popietę vyrą ištiko Miokardo Infarktas( tai sužynojome vėliau)pagalbos kreipiamės į ligoninės priėmimo skyrių. Buvau maloniai nustebinta, kaip skubiai ir kaip profesionaliai dirbo medikai. Jokių nereikalingų klausimų, jokių siuntinėjimų, reikiami tyrimai buvo paimti vietoje, atlikta širdies kardiograma, suleisti reikiami vaistai. Tik vėliau kai praėjo pavojus vyro gyvybei supratau, kad stebėjau tikrų profesionalų darbą, reanimacijos daktaras A.Tyla, priėmimo sk.budintis daktaras ir personalas dirbo galima sakyti be žodžių vienas kitą suprasdami iš žvilgsnio, linktelėjimo ar trumpos frazės. Vyro būklė buvo stabilizuota ir iškvietus reanimobilį, vyras išvežtas į Santariškių kardiologinę reanimaciją. Ten patikino, kad vyrui buvo suteikta profesionali ir savalaikė būtinoji pagalba, todėl sveikimui prognozės geros.
Iki tol ne kartą buvo tekę kreiptis pagalbos į priėmimo skyrių ir nuomonę turėjau tikrai ne pačią geriausią. Nežinau kas lėmė tokius kardinalius pasikeitimus, bet jie piukūs. Tikiuosi ir linkiu mums visiems, kad taip ir liktu. Darbuotojams daug kantrybės, sveikatos ir profesinės išminties. Ačiū, kad savo laiką, profesionalumą, patirtį skiriate žmonėms.

Su pagarba
V. Gaudiešienė

2015-01-22


Soferiams

Taisykles visiems vienodos: vazinekite su ijungtomis trumpomis sviesomis, o ne su priesrukiniais zibintais. Nenaudokite galiniu ruko zibintu, nes ziauriai akinate is paskos vaziuojantiji. Rodykite posukius, nu nejaugi jau taip sunku. Ir nejuokinkite su tomis Kinietiskomis LED juostelemis, negi jau taip nusigyvenote, kad neturite keletos litu nusipirkti lemputems? Nesutaupot Jus kuro nei kiek, netikekite pasakomis, o ir atrodote juokingai :) Na ir vairavimo kulturos nepamirskite. Stai tik tiek noretusi is Ukmerges "soferiu". Gal isgirs kas nors?

2015-01-22


Daugiabutininkas

Jo, iš namo surenkama 1000€, darbų atliekama už 600, o likusius pasisavina. Geras biznis Butų ūkiui

2015-01-16

Pirkejai

iki 14d iki 50 vnt monetu nesiau ir nesiu. Visi priima be jokiu problemu ir Bikuva tegul neissidirbineja. Istatymai visiems vienodi. O jei Bikuva nepasiruose euru, tai patys kalti. Geda Bikuvai

2015-01-08


pirkeja

Taip butent keistoka,as pati prekiauju zemes ukio produktais turguje ir tai buvo mano dienos uzdarbis,o be to i koki banka man reikeko eiti,as ne pinigu keistis ejau o pirkti pagal visus galiojancius Lietuvoje istatymus nes buvo sestadienis.As su savo pirkejais elgiuosi mandagiai ir su sypsena ir kokius pinigus duoda visi tinka,o pardaveja uzuot isivelusi i debatus geriau jau butu nusisipsojus ir suskaiciavus ne centus kaip cia kazkam atrodo,as metaliniais litais norejau atsiskaityti.Taip zinoma as cia kazkam pasirodziau baisus drakonas,bet mielieji nesileiskime mulkinami,o ir kitiems siulau nemulkinti kitu.

2015-01-06to pirjehja

pinigus normalus zmones pasikeicia bankuose, o ne su maisais dideliais i prekybcentrius traukia. aisku keista, kad driso taip rizikuoti kasininke, bet matyt uzkniso zmones su tais centais. siaip kiek zinau yra isimtys, kuomet duoda stambias kupurias ir graza neadekvati, bet kad centu nepriimtu, keistoka.
as irgi keiciausi maximoje. tiesa, kai pinigu neturiu, tai daug nebuvo. baltais, geltonais ir stambesniais. bet kaip normalus zmogus, namie is anksto isrusiavau pagal verte, i atskirus maiselius supilsciau, suskaiciavau ir pirkau panasios vertes preke. kasininkei tikrai buvo lengviau ir man bei kitiems greiciau. ne taip kaip kiti naglu veidu tarsi tyciodamiesi numeta kruva ivairiausiu centu ir paskui stovi issiviepe saiposi, kaip kasininke rusiuoja ir vargsta skaicuodama. nors atvirai pasakius, jei ne ta iskreiptas pirkejo pasityciojantis snukelis, tai tokie skaiciavimai visai dekingi, nes leidzia pailseti siek tiek.

2015-01-05


Pirkejai

Jus visiskai teisi. Bikuva pasielge negraziai ir gedingai

2015-01-05pirkeja

Sausio 3d.nuejau apsipirkti i Bikuvos pr.centra pasijutau kaip nusikaltele deka pardavejos P.Jolantos.Prie kasos pardaveja pamaciusi mano metalinius pinigus po 5 po 2 lt.atsisake priimti nes matomai per sunku skaiciuoti buvo ir pareiske priimsianti tik 50litu metalu o kitu pareikalavo popieriniais kuriu as neturejau.Pagal kvita Nr143000439194 reikejo moketi 128.44lt.,zinoma as bandziau ginti savo teises bet pardaveja arogantiskai atsisake priimti pinigus rodidama kazkoki popieriu kur neva draudziama apsimoket metaliniais pinigais daugiau kaip 50lt.,gerai,kad netuoliese buvo mano vyras ir turejo popieriniu pinigu tai seip ne taip pirkini isigijau.Iseidama as pasakiau ,kad paviesinsiu sita savivale per laikrasti o pardaveja atkirto ,kad galiu rasyti kur noriu,be to man nueinant nuo kasos girdejau komentara pardavejos su sekanciais pirkejais apie mane.Pasijutau kaip kvaile su savo saziningai uzdirbtais pinigais,dar ir apkvailinta uzuot padekota kad pas jus perku,juk visi aplinkui spoksojo.Pagal 25st.1-3d.pardaveja privalejo is manes paimti 50 galiojanciu lt.monetu,nepaisant ju vertes .As jai siuliau tik tik 28 monetas.

2015-01-04Ričardas

Laba diena,
Gavome" Ukmergės vandenys" siųstus lapelius su paslaugų kainomis.Visa valdžia kalba,kad lito pakeitimas euru nėra pagrindas kelti kainas,tačiau faktai kalba ką kitą;
geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kub.m. kaina litais 7,25lt.Eurais ši kaina tampa 2,11 euro.Tačiau atlikus matematinį veiksmą 7,25 padalijus iš 3,4528 gauname skaičių 2,0997.Kodėl paslaugos kaina pabrango?
Panaši situacija ir su pardavimo kaina butui:Litais 4.16, eurais-1.21 Atlikus matematinį valiutos vertimo veiksmą gaunasi 1,20482(jei matematiškai apvalinti turėtų būti 1,20)
Kurgi valdžios žadėtas valiutos keitimo kursas žmonių naudai...Gal būt" Ukmergės vandenų "ekonomistams šie pažadai negalioja...
Esmė- ne vienas centas už kubą.Gal būt," Ukmergės vandenys "gyventojų sąskaita stengiasi sukaupti premijas kitos Kalėdoms...

2014-12-07


Irena

Labai smagu, kad vaikuciaiPivonojos rajono turi zaidimu aikstele, tik gaila , kad nera jokios zalumos ar pavesiniu. Vasara vaikai netures jokio pavesio aiksteleje.

2014-12-02


Jonas

Norėčiau sužinoti, ar išregistruotas automobilis ir toliau lieka mano nuosavybė? Ką galiu su juo daryti?

2014-10-31


Kristina Černomorec

Naktį ir spalio 10 į 11 dieną Radviliškio rajone Šiaulėnų seniunijoje vilkai prie pat namų sudrąskė dvi ožkas.

2014-10-12


svieta

Cia STEBETOJUI:
as pritariu jums, kaimelis grazeja tvarkosi, o isgerianciu visuose kaimuose pilna, taip G.Balsiui neuztenka savos teritorijos siukslinti,mediena ant gatves, kelias niokojamas nuo mediena vezanciu nasinu,tai bent jai jau toks vadovas, lai savo darbininkams liepia nuo kelio medienos atliekas susitvarkyti ir kelia lai pragreideriuoja,nes ten jo technika ismala duobes.Per tas malkas salia kelio nesimato net kaimelio zenklo pabaigos.

2014-08-21


Paulius

Sveiki,

kas darosi Ukmergeje su siuksliu isvezimu is individualiu namu, yra sumokami pinigai, o siuksles vezamos tik karta per menesi? Ir ka man rusiuoti, jei as neturiu ko rusiuoti?

2014-08-21


to STEBETOJAS

Tu stebėtojau, gal pirma išmok lietuviškai rašyti.Kažkoks žodžių kratinys.Matomai ponuliui Balsys kelią skersai perėjo.Apie Žeimių kaimą,tai jau geriau patylėti-pijokynas.Seni žmonės išmirs,liks tik atmatos.Vienas kitas padorus.

2014-08-14


Rimvydas

Vasario 16-tosios gatvėje, prie "Paparčio" parduotuvės stovi senai nebeveikiantis spaudos kioskas. Jau labai senai neveikiantis, bet kažkodėl pamirštas nukelti. Po truputį pradedamas niokoti, apsauginės žaliuzės į viršų pakeltos, langai išpyškinti. Manau, atitinkamos tarnybos turėtų šiuo kiosku pasirūpinti, ir, jei jis nebus "prikeltas" naujam gyvenimui - iš šios vietos jį išvežti.

2014-07-19STEBETOJAS

Sveiki sio laikrascio skaitytojai,stebiu jusu nuomuones,ir tesiok dziugu, kad stengetes padeti vienas kitam.Minite bedas ir problemas,kad daug kas apleista ir nepriziureta,stebedamas kaimus matau daug pasikeitimu.Deltuvos kaimelije,Petroniu,Laiciu,ir t,t,bet ka pamaciau Zeimiu kaime,tesiok nustebau tvarkoma aplinka,dazomi senai nedaziti krepsinio stovai,o ipac vakarais pamegtas zaisti vaiku tinklinio tinklas pakeistas i nauja,grazu ziuret,bet ka pamaciau ankstu ryta vazuodamas is Laiciu kaimo i Zeimiu kaimo net sustojau.Pamaciau grazei apsirengusius vyrus,salinanciu krumus nuo sankrizos ir pakeles,bei pjaunancius zole.Ir pajudejau i kaimo gyluma apsidairyti.Ten sutykes kelis kaimo ankstivus piliecius paklausiau kas cia daros keno tai inecetiva taip tvarkiti apleistas vietas seniuno,ar seniunaites ar bendruomenes,bet nustebau kai pasake kad cia paprasto zmogaus tame paciame kaime augusio turincio UAB deka grazinamas kaimas.Pakalbejas patraukiau link istorines vietoves kaselio kalnelio kuris randasi uz zeimiu kaimo vazuodamas pamaciau graze sodyba jauno ukininko Antano grazei tvarkosi saunuolis bet beda kaimo pakrasty pamaciau kaimo beda,apkrauta zeimiu kaimo zenkla malkomis visas pakrastys baisu ziuret,ir nesuprantu negi verslininkui G.Balsiui vietos savoje teritorijoje maza kuri potuste.Apziurejas patraukiau link mineto kaselio kalnelio apsizvalgyti apie kuri tiek kalbama ir rasoma,tai tiek si karta mieli skaitytojai...,

2014-07-19


to to Albertui

10 balų už komentarą :)

2014-07-10Albertui

Džiaukis Albertai kad dar tik greitį riboja, galėjo ir priversti užsukti į RIMI. juk toks kelio ženklas yra ;)

2014-07-08


kits vairuotojas

ukmergė darosi absurdų kraštas. mažas miestas palyuginus, bet juo nebeįmanoma nei pravažiuoti nei mašinos pastatyti nei dar ką nors. Centras merdi, nes nėra atvažiavus kur automobilio palikti. per miestą pravažiuoti reikia geležinės kantrybės, kol įveiki visus kalnelius. aš jau seniai per miestą nevažiuoju, bet aišku, nukenčia parduotuvės esančios ten. ir daromas biznis prekybos centrams didiesiems. deja, 1 km atkarpoje kad nuvažiuoti į darbą 3 kalnelių niekaip neišvengiu. kiek sudegini benzino, kiek užterši aplinką, nuiekam nė motais, tik kažin kokius pėsčiuosius saugo, kai pusė tų kalnelių įrengta ten, kur net pėstieji nevaikšto, per metus gal vieną` kartą praeina. o ten kur reikia, nėra nė vieno. dar ir greitį apribojo. kodėl iki 30? tegu 10 km/val padaro..... I rimi nevaziuoju ir nevaziuosiu, aisktele dviratininkams padaryta, o dar cia nesamoniu prisigalvoja. kuriuo galu kas masto. cia greitai avarijos ir nelaimingi nutikimai vyks deltu apribojimu.... turbut ne vienam mieste tiek absurdo nepamatysi kiek cia.

2014-06-20


Albertas

Gal redakcija gali paviešinti "veikėjo" pavardę, kuris sugalvojo pastatyti greičio ribojimo ženklą iki 30 prie RIMI prekybos centro. Totalus absurdas. Pastatykim ir prie kitų prekybos taškų, kodėl tokia įtartina RIMI "globa"

2014-06-19


Judita

Pries gera savaite ukininkai gavo laiskus is gamtos apsaugos p.Čivo,jis reikalauja pranesti rastu apie ukio mešlo laikyma,as nesuprantu ka jis pats tada veikia,ar ne jo tai darbas ziureti kaip tas laikoma,ukininkams juk darbymetis sieno gamyba ir ne meslo kaupimo metas nes gyvuliai laukuose,tokiu dalykus reikia ziureti žiema,atsiunte ir tvarkymo taisykles bet apie pranesima ten nerasoma.Ar minetas ponas nevirsija igaliojimu reikalaudamas is ukininku kazkokiu pasiaiskinimu,be to ir finansines islaidos,as jau geriau ledu porcija vaikui nupirksiu uzuot mokejusi uz popieriu ir gaisciau laika atlikdama jo darba.Tegul pranesa kada atvyks tikrinti,ir mes laukiam.

2014-06-13pasipiktines pilietis

ka veikia seniunija po galais? tegu tik nekalba kad trūksta pinigų, visada jų trūko. Prie Jackūno viskas nušienauta buvo ar bent jau žolė nepasiekdavo tokio aukščio. Tik Jackūnas išėjo iš seniūno pareigų ir prasidėjo cirkai. Dabar greit mieste erkės pradės veistis. Seniūnė gal teiktųsi nuvažiuoti link pieninės? pradedant nuo Vienybės. žolė iš abiejų pusių tokia, kad žmonių, einančių dviračių taku tik galvos matosi, žolė iki liemens ir aukščiau. ten jau tokia žolė, kad duok viešuosius darbus dirbantiems žmonėms dalgius ir su dalgiu puikiausiai nusišienaus. Vieną pakelę su traktoriumi pravažiavo, tai baisu, geriau būtų išvis nešienavę, taip išpešiojo, kad net galvojau kažkas nemokšiškai su trimeriu praėjo. greitai mieste ne tik erkės veistis pradės. įdomu kas darosi kituose miesto galuose? ar čia tik pramonės rajoną pamiršo? o gal reikia kelti klausimą ar seniūnė tinkamai eina pareigas ir apskritai orientuojasi kaip ką ir kada reikia daryti? tokį darbą dirbti, reikia ūkiško žmogaus, mokančio ir planuoti visus darbus, tada ir pinigai ne tokia didelė problema.

2014-06-12


simona

Turime rimtu pastebejimu Pivonijos seniunui, sia savaite Zeimiu k.vazinejo greideris,taciau kelias greideriuojamas buvo tik vienos gatves,kas liecia gatves greideriavima iki kaimo zenklo pabaigos,tai cia nerupi ir seniunui.Prisivijau ta greideri sumaniau pasiulyti traktoristui pinigeliu,kad iki kaimo zenklo pabaigos greideriuotu kelia,traktoristas atsake: NETURIU LAIKO.
Lesos skirtos visam kaimui kiek cia yra to greideriavimo,taciau betvarke,lai dirba kas turi laiko ir tikrai tikiu,kad seniunas gal ir nezino sio atvejo.
DEMESIO-PIVONIJOS SENIUNUI.

2014-06-05


zose

is kur ukmergeje atsirado tiek daug neauksto ugio ir labai tamsaus gymio zmogeliu? jie yra issinuomave is doru lietuviu butus,niekur nedirba,vaikai nelanko mokyklos,laisvai prekiauja cigaretemis, vazineja taksi, atsiskaito banko kortelemis. tikri europieciai!

2014-05-31


užupio gyventoja

Tai kaip su tais rūšiavimo maišais,dalina juos ar ne?Konteinerį ištuštino jau ne kartą,o maišų nėra.O gal palieka taip pat kaip konteinerį numetę vidury šaligatvio?

2014-05-25


atsibudot

toks jausmas kad jus ukmergej net negyvenat. tos baltos juostos su laiku nusitrina, ir jas ne visada taip greitai vel perbraizo. ir tuomet ta juosta susiaureja irgi, nes visi vaziuoja pagal ta grindinio vidurine juosta. Taigi nieko cia neiprasto ir naujo. matyt arba per centra pirma karta pravaziatot arba neseniai tik persikelet i ukmerge. ismokit vairuoti, tiek pasakysiu.

2014-05-24

Giedra

Kas liecia nubreztas juostas centre, tai tikrai absurdas

2014-05-23


Gyventojas

Juostas ne pagal mane reikia braizyti, bet visi jau esam priprate prie buvusiu senuju juostu, o siemet bac ir susiaurino po metra maziausiai! O kitoj pusej, kad ir masinos stovi, tada irgi laisvai tokios siauros dvi juostos laisvai tilptu. O del nubrezto veidrodelio, nesikabinkite prie zodziu. Kiek pastebejau, mazai kas kreipia demesi i tas juostas, vaziuoja, kaip kam reikia. Tada kam is viso juostas piesti, jeigu jau taip visi mastysim, kaip tamsta.

2014-05-22


rrr

taip, del rimi stovejimo aiksteliu tai cia totalus sh... juk vien darbuotojai kai pastatys savo automobilius, puse aiksteles ir uzimta? kur statys kiti? jauciu per atidaryma ir dar savaite po ten tikrai nevaziuosiu, nes tiesiog nebus kur pastatyti automobilio. kiek viena karta kai vaziuoju stebiuosi, na kur protas daryti tokia stovejimo aikstele. o jei jau netelpame, tai gal ne vietoj tas pc stovi ar darykite kokis dviaukstes aiksteles. bet dabar ten matau labai didele problema del automobiliu. baisu pagalvoti kas desis atidarymo diena. avariju irgi bus neisvengta, geriau nekisti nosies

2014-05-22


Nuostaba

Labai greitai bus atidaryta nauja Rimi parduotuve Ukmergeje. Saunu, man patinka sitas prekybos tinklas. Tik labai keistai atrodo salia parduotuves esanti automobiliu stovejimo aikstele. Nu nerealiai maza tokiai parduotuvei. Tiesiog juokinga, gal Rimi galvoja, kad Ukmergiskiai automobiliu neturi, ar visi su dviraciais vazineja. Jau dabar vien darbuotoju masinos uzima puse aiksteles. Isivaizduoju kas bus per atidaryma Geguzes 29 diena! Turbut Vytauto, Kudirkos ir visos kitos aplinkines gatves, bei daugiabuciu kiemai bus uzkisti automobiliais. Parduotuve bus tikrai Ukmergei reikalinga, bet apie parkavimosi aikstele visiskai nepagalvota...Kaip visada....

2014-05-22


to gyventojas

mano masina platesne uz standartines, bet as kazkodel telpu ir pilnai uztenka. kaip tik gerai kai taip nubraize, nes is kaires puses (ar is desines kaip paziruesi) yra stovejimo vietos. jei jau su normalia masina nepratelpat dabar, tai gal laiaks prisiminti kaip vairuoti. o moteriske yra moteriske. pati kai matau moteriskes traukiuosi i sona, nors pati esu moteriske. o is kitos puses - gal ne moteriske jums veidrodeli numuse, o pats nusimusete ir jai numusete, neissitekes i juosta, bet juk jus visada teisus ania? ir juostas pagal jus turi braizyti>?

2014-05-22


Gyventojas

Kelininkai pradejo dazyti pesciuju perejas, istisines ir bruksnines linijas. Viskas ok, bet niekaip negaliu suprasti, kodel taip susiaurinta dvieju juostu vaziuojamoji kelio dalis paciame miesto centre? Nuo pernai breztu liniju maziausiai metru susiaurejo!!! Kodel visiems rupi ta per viduri keivai sudeta plytu juosta? Dabar gaunasi taip, kad vaziuojant viena puse galima su tanku pravaziuoti, o kita puse, kur jau dvi juostos, taip siaura, kad autobusas ir salia lengvasis automobilis, praktiskai nebetelpa. Gal pirmiau logiskai pagalvotu, pries taip darydami. Jau pirma diena, po tokiu siauru eismo juostu "pagaminimo", salia vaziuojanti moteriske sugebejo mano automobiliui perbrezti per veidrodeli. Vaziuosim per abi juostas, jei jau tokie kelininkai pas mus....

2014-05-20


angele

Atsakinga yra seniune,taciau jai ji nesirupina ,todel keliu nieks netvarko.Cia visur Ukmerges r. tokie keliai, pvz: Zeimiu k.Pivonijos sen. asfaltuoto kelio dalyje duobes prikrautos plytu, matyt seniuno komanda cia buvo,bet lai jis pats bando tuo keliu i diena kokius 4 kartus vaziuoti ir pamatys kaimo keliu bedas.Jau reiktu rinkti naujus kaimo seniunus,kurie rupintusi ne tik keliais...

2014-05-13


rasa z

Gal zinot kam priklauso tvarkyti kelius taujenu sen nes musu kelias jau 2metai negreideriuotas o gal dar seniune savo nebaige tvarkyt kelio

2014-05-11


mama

As irgi, kaip auginanti du vaikus mama, noriu pareiksti savo nuomone.Tikrai,kurie yra darbuotojai saziningi, stengiasi, kad vaikai skaniai pavalgytu, yra mylimi vaiku, mokytoju atleidziami is darbo, atseit jie turi dirbti tik dabdaviui, o ne vaikams ir mokytojams. Vietoj geru darbuotoju priimami degradave asmenys, kurie prie vaiku akiu gerai sampana, nemoka elgtis su vaikais...ir aplamai su jais nebendrauja, o ka jau kalbeti apie maisto kokybe. Kretingos maisto direktoriams nesvarbu maisto kokybe, nemokama maista gaunantys vaikai visai nebeina valgyti, o pinigelius moka savivaldybe, kurie kapsi i darbdaviu kisenes...milijonai. Nezinau, jei kitais metais vel laimes rinkimus sita imone vel bus skriaudziami vaikai ir engiami darbuotojai. Negi visi akli dirba savivaldybeje, negi jie neturi vaiku ir nesidomi, kas vyksta mokyklu valgyklose.

2014-04-24


noriu papildyti

Perskaičiusi šį pasisakymą tiesiog negaliu nepapildyti.Žinau ,kad Ukmergėje nerasit nei vieno darbuotojo,dirbusio ar dirbančio šioje įmonėje,kad paminėtu nors vienu geru žodžiu!Taip pat žinau,jog dirbti visur reikia daug ir sunkiai,o šioje maitinimo įstaigoje darbuotojos tiesiog išnaudojamos kaip vergai tiesiogine to žodžio prasme.Ten rašote jog gauna minimuma-nejuokaukit,tai valandinis užmokestis,o beveik per visus mokslo metus nerasite nei vieno menesio,kad jis išeitų.Tuo labiau dirba daug žmonių tik puse etato ar 2 val.{nors aišku dirba ilgiau}.O kur dar kasdieninis stresas kai vygdo amžinus auditus ir kažkieno pajieškas!Nemažai moterelių jau ir ligoninėse spėjo pagūlėti nuo nervinės įtampos.Galiu tik tiek pasakyti,jog jei jie laimės,tai nepavydžiu toms kurios nueis dirbti kitais metais.

2014-04-22


kristina L.

Ukmergėje darbuotojų išnaudojimo apraiškų toli ieškoti nereikia.

Nors ne viduramžiai, tačiau darbuotojų išnaudojimas dar vis klesti. Savo mintis norėčiau išreikšti apie įmonę VšĮ "Kretingos maistas". Savo internetinėje svetainėje save pateikia kaip patrauklus darbdavys, jie remia renginius, organizuoja šventes ir remia kitus kultūrinius projektus. Tačiau ar nepamiršta svarbiausios grandies – savo darbuotojų?
Nors jau daug metų gyvenu ne Ukmergėje, tačiau dažnai grįžtu, lankau draugus ir artimuosius ir nuolat girdžiu tik blogus atsiliepimus apie pagrindinį vaikučių maitintoją VšĮ "Kretingos maistas". O štai skundžiasi ne tėveliai, o darbuotojai... Dirba moterėlės po 12 val. ir daugiau, kad tik vaikučiai skanų ir šiltą maistą gautų, o štai jų darbo niekas neįvertina. Žinoma, širdį paglosto tėvelių, vaikų, mokytojų gražios padėkos už skanius pietus, gėlytės moters dienos proga ar atsisveikinimo gėlės nuskambėjus paskutiniam skambučiui. ,,Mylim mes tas virėjas” - pasakys tikrai ne vienas moksleivis. Tačiau kodėl darbdavys jų nevertina?
Ar kas nors žinojo, kad maistelį vaikams gaminti pradeda nuo 5 val. ryto? Ar žinojote, kad atlygis už darbą yra minimalus atlyginimas? Ar žinojote, kad kada tik nori darbdavys darbuotoją gali perkelti iš vienos mokyklos į kitą?
Galbūt daug kam pasirodys normalus darbo užmokestis ir visai geros darbo sąlygos. Tačiau ar tai tikrai normalu, jei jūs gyvenate Ukmergės mieste, o jums liepiama eiti dirbti pvz. į Siesikų mokyklą ir kuro sąnaudas pasidengti pačiam?Ar normalu, kad tokie perkėlimai vykdomi regiono vadovui sugalvojus, neparuošus jokių įsakymų? O kaip su darbo sauga, jei darbo sutartyje parašyta, kad darbuotojas dirba Dukstynos pagrindinėje mokykloje, o be jokių dokumentų perkeliamas į kitą vietą? Ar normalu, kad atėjus kiekvienai vasarai, kuomet yra moksleivių atostogos, visi darbuotojai yra atleidžiami, kad nereikėtų mokėti atlyginimų ar mokesčių.
Didmiestyje, tokios virėjos, kurios jau savo amatą išmano ir dirba daugiau kaip 20 ar 30 metų yra išgraibstomos, kaip puikios specialistės, o čia Ukmergėje yra atleidžiamos iš darbo jei nesutinka su darbdavio sąlygomis. Kodėl 21 amžiuje, doras ir lojalus darbuotojas yra negerbiamas?
Galbūt šiuos klausimus, reikėtų pateikti VšĮ "Kretingos maistas" vadovams, galbūt jie turės logiškus paaiškinimus, o galbūt visa tai reikėtų papasakoti darbo inspekcijai ir jai pasidarytų įdomu. Nes dabar visi skundžiasi bet nieko nedaro, pakanka vien atsidaryti portalą skundai.lt ir pasižiūrėti kaip nepatenkinti įvairių miestų darbuotojų nuoskaudas lieja.
Kartais sunku suprasti ir kaip Ukmergės savivaldybė išrenka laimėtojus paskelbtam mokyklų ir darželių maitinimo konkursui. Ne visuomet mažiausia kaina turėtų laimėti, ar turimais ryšiais reikėtų remtis.

2014-04-10skaitytojas

Paskutiniu laiku dažnai kalbama apie šiukšlių rušiavimą...Bet kodėl ribojami kiekiai surinkimo punkte?Pvz.Keturios padngos žmogui.Kaži,vario laužas ir ribojamas?Ne brangieji,čia jau bizniuku kvepia.Tuomet neverkime,kad pakelės ir miškai pilni šiukšlių,neskalambinkit,kad už švarią Lietuvą...

2014-04-10abc

Gerbiamieji baikit pavydet kas-ka turi ir su kuo vazineja... kas jumas neleidzia turet. jei visi ponai butu tai kas ars. Reikejo mokytis- tad nereiktu lenkti nugaras kiti tau lenktu. Beto kam nepatinka ar vercia kas sias laikais,nedirb .KIEKVIENAS SAVO GYVENIMO KALVIS. O puikuotis geru pirkiniu visada malonu .

2014-04-09


akas

Įdomu, kada mieste pragreideriuos žvyrkelius, važiuoti neįmanoma, duobė ant duobės...

2014-03-25

...

Kas atsitiko, kad iš patalpų išsikrausto vaikų biblioteka su visom darbuotojom ir knygom?

2014-03-17


taip

taip, vien pamacius ta automoboli, straipsnio nebeskaiciau. nes jei zmogus drista puikuotis pries kitus, kurie lenkia nugara ir galo su galu nesuduria, tai to ir verta. o rasyti matyt negeda, nes galbut uz tai buvo sumoketa :)

2014-03-14


laimute

  Kaip jums negėda tokius straipsnius išvis rašyti? O šitai poniutei - fotografuotis prie naujausio džipo, kai žmonės, kurie jai dirba, galo su galu nesuduria? Iš ko ta metinė apyvarta išaugo, jūsų manymu? Ar ne iš vargšų paprastų darbininkų, kurie aria kaip juodi jaučiai ir kuriems už tai mokami grašiai? Ar imsime kooperatyvo parduotuves, ar Duonos kepyklą - visur bardakas. Apie kepyklą tai išvis patyliu, kai žmonės, dirbdami dažnai virš 12val ir beveik be išeiginių, gauna nuo 700 iki 900lt algos. Kai darbo sąlygos prilygsta akmens amžiui, o valdžia su paprastais darbuotojais visiškai nesiskaito, tarp jų ir garbingoji kepyklos direktorė, sėdinti Andrikonienei po padu ir nieko nedaranti, kad jos žmonėms būtų gera tenai dirbti. Ir gražiausia, kad tokios superinės VADOVĖS dar turi sąžinės demonstruoti savo naujas mašinas ir girtis apie "JŲ PAKELTĄ METINĘ APYVARTĄ". Šlykštu skaityt!

2014-03-13


Judita

  „Moteris turi būti trapi išore, tačiau stipri vidumi“, – įsitikinusi Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo direktorė ir valdybos pirmininkė Angelė ANDRIKONIENĖ

Apie si straipsni negaliu.. puikuotis masina kuria nusipirko kitu zmoniu saskaita GEDA. Ne prie automobilio stoveti reikia o darbo vietoje, prie kasos paark 12val be pertraukeliu kavos, va tada galesi pakalbet apie grozi ir meile. GEDA.....

2014-03-13aleksejus tolkaciovas

JUS NETURIT TEISES RENAVOT NAMA MISKU 40 NEDALEISKIT IKI TO ZMONES GIVENIME NETUREJAU REIKALU SU BANKU IR PASKOLOS NEMOKESIU

2014-03-08Visiems

Pastebėjau, kad pradeda po truputį augti žmonių pilietiškumas.
Nepraeis ir 20 metų ir jau daugelis nepraeis pro negeroves, netylės. Su kuo visus ir sveikinu.

2014-03-06


Simas

Taip pritariu del susirinkimu, kaimo seniunas turetu buti gyvenantis tame kaime,kad zinotu visas problemas,o jai ne tai turetu dazniau lankytis ir bendrauti su zmonemis.O cia gyvenantys jo nera ne mate.

2014-03-05


Inesa

Sveiki, esame jauni zmones, dirbantys.Zeimiu kaime,Pivonijos sen., rengiami bendruomenes susirinkimai retai ir labai nepatogiu laiku, pvz: 15val.Kas i toki susirinkima gali ateit tik pensininkai, o jaunu zmoniu kaime gyvena gan daug ir norintys dalyvauti tokiuose susirinkimuose negali.O norinciu dalyvauti yra daugiau, juk kaime nera darbo tad i darba reikia kai kuriems vazineti ne tik i Ukmerge,o ir i diziuosius miestus.O po darbu gryzes jaunimelis norintis susitikti su seniunu jau nebeturi galimybes.Tai tokie susirinkimai organizuojami dienos metu tada kada patogu seniunui?Juk jis gali pasiderinti prie musu daugumos cia gyvenanciu? Juk kaimo problemas reikia spresti bendrai?Nesuprantu cia dienos metu daro,kad maziau kaimo bendruomenes susirinktu?

2014-03-04


Onutė

Negaliu tylėti! Vaizdą, kurį mačiau prie Dukstynos mikrorajone gyvename name įkurtos parduotuvės, neleido užmigti visą naktį. Šalia tos ,,gėrimų + užkanda'' parduotuvės stovi jaunas tėtis ir gal 3-4 metų mažylis. Tėtis lengvai ,,įšilęs", rankoje atkimštas alaus butelis. Ir vaikeliui į rankas įbruktas kažkokio gėrimo butelis. Geria abu. Kol kas skirtingus gėrimus.
Neištvėriau nepakalbinus tėvelio. Bet pokalbis buvo nevykęs, mat kalbėjome skirtingomis kalbomis. Jis nesuprato:
- Kas čia blogo? Einu pro šalį, išgersiu alaus...Ir vaikui nupirkau, neskriaudžiu...- man aiškino pašnekovas.
Gal tai buvo tėčio ir vaiko pasivaikščiojimas, gal kelionė namo iš darželio, nežinau, neklausiau. Tačiau žinau viena ; jeigu nebūtų gėrimai parduodami kur papuola, o ypač miegamuosiuose rajonuose, jeigu alkoholis nebūtų nešamas į kiekvienus namus ir butą, tokių vaizdų nebūtų.
mano manymu alkoholis turi būti parduodamas tik prekybos centruose, kurių mūsų mieste pakanka.

2014-02-26


Vairuotojas

Kas bandys Vilniaus gatvėje prie Draugystės k.t. lenkti autobusą bus nubaustas, nes lenkimas neįmanomas neužvažiavus ant ištisinės linijos. Jau yra realiai nubausta. Kaip nekeista mūsų pagarsėjusio Pečiulio pagalba. Nesugeba protingai tvarkyti eismo reikalų rajone, visokių nesąmonių jo pagalba prikurta, vienas iš paskutinių kalneliai. Turbūt reikia visiems per piką nelenkti autobuso, gal tada tą veikėją išgrūs iš savivaldybės.

2014-02-20


Nieko keisto

Dėl atsakymo į Žiedo g. gyventojo pastebėjimą (nuomonių tel.). Normalus verslininkas atsiprašytų kliento, kad nenurodė, kurioje laiptinėje ir kuriame aukšte tvarkė turėklus (tiek nedaug norėjo pilietis). O butų ūkis savo atsakymu tik pasityčiojo ir iš kliento ir iš spaudos, kuri atspausdino tokį nesąmoningą atsakymą. Matyt šiame versle dar negyva taisyklė: "Klientas visada teisus".

2014-02-16pirkėjas

Užupio maksimoje kasininkės įterpia čekio viduryje prekių, kurių pirkėjas nė nemanė pirkti, pelnosi gyvatės, tikrinkit čekį prie kasos, ypač tada, kai nemažai perkat, jaunos-bet suktos

2014-02-15??

Dėl to ano "to" tuk,tuk.
Kol Rimi nebuvo tai ir mašinų nebuvo reikalo čia statyti. Kai pastatys su specialiu transportu niekas nevežios,o aikštelei irgi reikia vietos. Nebent čia Rimi bus kažkas panašaus į Saulutę mikrorajone.

2014-02-11to ??

nejaugi pries atsirandant Rimi masinas statet nugriautuju namu kiemuose?))

2014-02-11


to Alė

labai rėžią ausį tos armonikos.Prancūzai ir mėgsta jų garsą.Labai lengva ja grot ir išmokt.Man atrodo reiktų daugiau populiarint gitarą,kuris pasaulyje yra populiariausias instrumentas.Na bet čia ne kumečiams išmokt grajint ja...

2014-02-10


tadas

Noriu pagarsinti veterinoriu,jo darbo vieta randasi prie ukmerges turgaus,vasario 16 gatveje,kuris blogai atlieka savo pareigas,ira grubus su klijentais,reiskia prastai gydo gyvulelius.tikriausiai jis dirba seimininkui,kuriam nenori uzdirbti pinigeliu,labai nemalonus typelis,niekam nerekomenduociau.

2014-02-09


V.S.

DĖMESIO NAUJIENA
Ukmergės ponai, ponios, panelės ir ponaičiai!!! Prašau įsiminti, mano nuomone, gerą naujieną, kurią sužinojau Ukmergės ligoninėje.
Ukmergės ligoninės priėmimo skubios pagalbos skyriuje atliekant bendrą apžiūrą dėl girtumo nustatymo yra naudojamas alkotesteris, su kuriuo galimą nustatyti girtumą rankiniu testu, t.y. nieko nepučiant į alkotesterio vamzdelį net esant ir komoje (protokole pūtimo tūris 00.0 L, pūtimo laikas 0.00 s, bet girtumas 0,28 prom., nors ligoniui diagnozuota Y15 - apsinuodijęs nuo alkoholio neaišku dėl kokių priežasčių). Kaip buvo paaiškinta specialistų ir patvirtinta vyr. gydytojo parašu tai šios procedūros esmė įkišti sterilų vamzdelį į paciento (kuriam sklinda iš burnos alkoholio kvapas) burną ir palaikius 3 sekundes ištraukti. Tada aparatas automatiškai užfiksuoja girtumą. (Mano nuomone, taip galėjo prablaivėti ir buvęs meras Kopūstas. Juk niekas nepasidomėjo kokiu testu atliktas girtumo nustatymas.). Taip pat, mano nuomone, pagal šį paaiškinimą ir naudojantis šiuo aparatu sterilų vamzdelį galima kišti visur iš kur sklinda alkoholio kvapas, pvz.: į butelį; į stiklinę su degtine; į išeinamąją angą jei ten apsipylei degtine ir sklinda kvapas, o jei pyrstelsi per 3 sekundes, tai visai liuks ir kt..
Iš tikrųjų, mano nuomone, tai tas ligonis nebuvo girtas, bet jam buvo sulaužyta kaukolė ir jis buvo be sąmonės po traumos. Alkoholio, mano nuomone, į burną įpilta paslėpti įvykio aplinkybėm. Ligoninė, mano nuomone, apie įvykį policijai nepranešė.
Mano nuomonė yra ta, kad aš visada prašysiu, ne reikalausiu (jei kada reiks nustatinėti man girtumą Ukmergėje), kad girtumas būtų nustatomas Ukmergės ligoninėje rankiniu testu, kadangi išpūsti į alkotesterį oro aš neturiu jėgų ir man svaigsta galva, todėl kiškit man sterilų vamzdelį kur norit, o žmogaus kankinimą draudžia Konstituciją. Mano nuomone, neabejoju, kad bet kokioje būklėje (girtumo) rezultatas bus vienodas, t.y. neviršys 0.4 prom..
Interneto puslapiuose skelbiama - Lengvas protinis atsilikimas (debilumas) - šį protinį atsilikimą sunku diagnozuoti. Debilai buityje paprastai būna normalūs, tačiau sumažėjęs jų gebėjimas mokytis. Jie nesugeba abstrakčiai mąstyti, neturi savikritikos, yra egocentriški, nesuvaldo savo potraukių, tačiau lengvai pasiduoda kitų įtakai. Tokiem žmonėm išduodamas vairuotojo pažymėjimas, jiem leidžiama tuoktis, teismo atveju jie yra pakaltinami.
Mano nuomone, šis apibūdinimas iš interneto puslapių galbūt tiktų Ukmergės ligoninės priėmimo skubios pagalbos skyriui, kitiems darbuotojams, o ypatingai vyr. gydytojui, kuris deda parašus ir neskaito ant ko, lyg turėtų stogą ar būtų nepakaltinamas. Mano nuomone, nuo jo galbūt neatsilieka ir PSPC vadovė, bet jos stogas galbūt, mano nuomone, žalio skyriaus vadovas.
Uchh, net man baisu. Užteks dar išveš, bet gal tyliai be Aro, vaikam, mano nuomone, debiliškų pavyzdžių nerodys, nes šis žmogus, kuris rašo žino savo teises.
Visa kas aukščiau pasakyta dėl girtumo nustatymo rankiniu testu yra tiesa, o išsakytos mintys kitų asmenų atžvilgiu yra mano asmeninė nuomonė ir kritika.

2014-02-08


??

O kur mašinas statyti reiks?

2014-02-08


kriste

o kodel turetu nepatikti? ne naktinis klubas ir valio)

2014-02-05


eee

patisk nepatiks, bus ir viskas. kaip Maxima XX ziedo g., stovi ir niekas nesugriuvo.

2014-02-05


genutė stuknienė

Įdomu, ką ten stato priešais autoservisą? Žmonės kalba, kad Rimi. Kažin, ar patiks tokia kaimynystė aplinkinių namų gyventojams?
2014-02-05


Kęstutis Jazbutis

Turiu pranešti, kad gandai apie mano mirtį gerokai perdėti. M. Tvenas. Perfrazuodamas rašytojo sentenciją, noriu informuoti, kad gandai apie parduodamą UAB Teragyda, gerokai perdėti.
Su pagarba visiems prisirašiusiems ir ketinantiems prisirašyti
Gyd. Kęstutis Jazbutis

2014-01-29Įspėjame!
Įžeidžiančio, nepadoraus ar reklaminio turinio atsiliepimai į svetainę nepateks!


Vardas, pavardė *:  
Telefonas:
El. paštas:
   
Žinutė:

 
Pranešti naujieną
   Apklausa
  Vyriausybė pritarė planui, kuris iki 2023 metų padėtų pašalinti emigraciją skatinančias socialines, ekonomines ir kitas priežastis, ir tai sulaikytų tautiečius Lietuvoje bei grąžintų išvykusius į užsienį. Kaip vertinate tokius planus?
  Labai gerai, kad dedamos pastangos išspręsti šią problemą.
  Nemanau, kad tai pavyks pasiekti.
  Reikėjo anksčiau imtis priemonių.
  Balsuoti    
Laikraštyje skaitykite

Rado apvogtus ir apgadintus

Įtariama, kad malkinė galėjo būti padegta

Apvirtusį automobilį vairavo „kažkas kitas“

Pramonės produkcija susitraukė

Prasidėjo javapjūtė – pirmiausiai kuliami rapsai

Ką turi žinoti ūkininkas apie grūdų supirkimą

Žemės ūkio produktų supirkimo kainos sumažėjo

Kaip nutraukti santuoką šalių susitarimu?

Atsisakoma popierinių licencijų išdavimo

Draudimas yra suteikiamas skolon

Kokių knygų dažniausiai ieškota bibliotekose?

Lyduokių mažojo futbolo taurę į viršų kėlė „Rečionys“

Šunų parodoje apdovanoti geriausi keturkojai bei jų šeimininkaiHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas